İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

3E Gümrük olarak çalışanlarımızı; bizi başarıya gittiğimiz yolda en büyük unsurlarımızdan biri olarak tanımlayabiliriz. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için ilk olarak çalışanlarımızın beklentilerinin karşılanması ve güvenilir ekip çalışmamız ile çalışanlarımızla iletişim halinde olmamız en büyük ilkelerimizdendir.

Bu süreçteki amacımız;

Uygulamalarımızla ve sistematik çalışmalarımızla güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak, herkes için eşit fırsatlar sunmak, geliştirici ve yenilikçi bir iş ortamı sağlamak, çevreye ve topluma karşı duyarlı hareket eden bir İK yapısı hedeflemektedir.

İnsan Kaynakları politikamız; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmektir.

Ailemize Katılın

Bizimler beraber çalışmak ve ailemize katılmak için CV'nizi info@3egumruk.com adresine gönderebilirsiniz.Profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz?


Bize Ulaşın